York YMCA Aquatic Club                           3/8/2020 - 5:24 PM
2020 YMCA PA Central District Swimming Champs - 3/6/2020 to 3/8/2020
         2019 YMCA Central District Swimming Championships          
MA Approval #   MA 1819 ap            YMCA Sanction #  CAQ - 2017 - 
 
 Event 224  Boys 13-14 200 Yard Freestyle Relay
====================================================================
    Team                                   Seed     Finals        
====================================================================
  1 Neys Bluefins-MA  'A'               1:38.08    1:32.88  
     1) Konstantinos Angelinas 14     2) Jack Drake 14                
     3) Ross Ellis 14                 4) Nicholas Ritter 14           
  2 GSVY-MA  'A'                        1:39.49    1:37.81  
     1) Mitchell Malusis 14           2) Mason Ordonez 13             
     3) Mason Cianflone 14            4) Trevor Reichner 13           
  3 LANY-MA  'A'                        1:40.62    1:39.84  
     1) Caz Mikula 14                 2) Ivan Vitko 13                
     3) Aiden Paterson 14             4) Brian Meck 14                
  4 Stars-MA  'A'                       1:43.24    1:41.24  
     1) Danny Lehr 14                 2) Owen Reilly 14               
     3) Malcolm Collins 13            4) Corbin Eisenhardt 14         
  5 York Y-MA  'A'                      1:35.13    1:41.30  
     1) Kaden Fatta 13                2) Danny Giesselbach 14         
     3) Ben Pacifico 14               4) Jackson Hollinger 14         
  6 WSY-MA  'A'                         1:43.75    1:43.13  
     1) James Gaudion 13              2) Breydon Maggio 14            
     3) Peter Gaudion 13              4) Jonathan Chang 13            
  7 UPY-MA  'A'                         1:46.29    1:43.95  
     1) Andrew Kelly 13               2) Tommy Saeger 14              
     3) Issac Jeffers 13              4) Kai Hang 14                  
  8 Pocono Piranhas-MA  'A'             1:45.23    1:47.28  
     1) Matthew O'Connell 13          2) William Ong 13               
     3) Kamil Soja 13                 4) Donovan Oliver 13            
  9 SCAY-MA  'A'                        1:48.97    1:48.41  
     1) Andrew Lipski 13              2) Todd Siekman 13              
     3) Trevor Martin 13              4) Liam Quigley 13              
 10 FAY-MA  'A'                         1:54.56    1:50.66  
     1) Logan Yakubowski 14           2) Luke Pecora 13               
     3) Landon Yakubowski 13          4) Bohdan VanHorn 14            
 11 WAY-MA  'A'                         1:50.13    1:50.77  
     1) Joseph Decker 14              2) Guy Detwiler 13              
     3) Colin Young 13                4) Grant Thompson 14            
 12 JS Winter YMCA  'A'                 1:51.90    1:51.46  
     1) Ethan Dick 14                 2) Brady Glosser 14             
     3) Abraham Passetti 13           4) Calum Hockman 14             
 13 East Lyco Eels  'A'                 2:00.03    1:58.00  
     1) Alex Farley 13                2) Camden Weaver 14             
     3) Xavier Godown 14              4) Hunter Zettlemoyer 14