York YMCA Aquatic Club                                10/17/2021 - 7:09 PM
         2021 Bill Schmidt Invitational - 10/9/2021 to 10/17/2021          
                       2020 Tournament of Champions                        
                                MA 2169 CI                                 
 
 Event 92  Boys 12 & Under 200 Yard Medley Relay
==================================================================================
    Team                                   Seed     Finals Points 
==================================================================================
  1 North Baltimore  'A'                1:57.99    1:54.70   40  
     1) Hughes, JD D 12               2) Belbot, Spencer D 12         
     3) Branon, Daniel J 12           4) Roberts, Justin C 12         
                 32.34      1:03.38 (31.04)
        1:29.49 (26.11)     1:54.70 (25.21)
  2 PAY  'A'                            2:09.16    2:03.89   34  
     1) Yu, Andy J 12                 2) Gawda, Yatharth M 11         
     3) Wan, Derek 11                 4) Hungarter, Walker H 12       
                 29.98      1:08.43 (38.45)
        1:36.87 (28.44)     2:03.89 (27.02)
  3 York Y  'A'                         1:59.93    2:07.94   32  
     1) Hidalgo, Jomar C 12           2) Ferroni, Max G 12            
     3) Diehl, Sean M 10              4) Campbell, Noah A 12          
                 27.60      1:04.05 (36.45)
        1:37.44 (33.39)     2:07.94 (30.50)
  4 NAAC  'A'                           2:24.06    2:10.80   30  
     1) Czaja, Leo A 11               2) Walker, Rhett K 12           
     3) Noordhoorn, Aidan A 11        4) Rider, Nolan P 11            
                 32.16      1:09.79 (37.63)
        1:40.06 (30.27)     2:10.80 (30.74)
  5 North Baltimore  'B'                2:15.73    2:11.43   28  
     1) Villagomez, Jacob C 12        2) Morgan, Cole J 11            
     3) Seavers-Reale, Bennett E 12   4) Rowe, Jeffery T 11           
                 32.48      1:08.47 (35.99)
        1:48.94 (40.47)     2:11.43 (22.49)
  6 North Baltimore  'C'                2:35.16    2:30.60   26  
     1) Jiang, Sean L 12              2) Spotte, Adler B 11           
     3) McQuaid, Brady P 11           4) Stanley, Oliver S 11         
                 35.10      1:18.19 (43.09)
        1:55.85 (37.66)     2:30.60 (34.75)
  7 PAY  'B'                            2:28.57    2:34.05   24  
     1) Gale, Weston E 12             2) Patel, Sahil D 10            
     3) Truong, Nicholas E 11         4) Zinn, Nicholas A 12          
                 39.01      1:23.85 (44.84)
        1:59.80 (35.95)     2:34.05 (34.25)
  8 North Baltimore  'D'                2:52.79    2:47.14   22  
     1) Trainor, Caiden C 11          2) Romero, Gabriel C 12         
     3) Shedwick, Owen C 12           4) Gilkis, David J 11           
                 41.63      1:21.95 (40.32)
        2:08.55 (46.60)     2:47.14 (38.59)
  9 NAAC  'B'                           2:48.48    2:49.27   18  
     1) Finn, Charlie G 11            2) Smith, Levi J 11             
     3) Brownell, Colin J 10          4) Cylc, William F 11           
                 37.71      1:24.73 (47.02)
        2:13.41 (48.68)     2:49.27 (35.86)
 
                      Men - Team Rankings - Through Event 92                      
 
  1. North Baltimore Aquatic Club     2947   2. York YMCA Swimming               1255
  3. Phoenixville YMCA Swim Team    1215.5   4. Naval Academy Aquatic Club     1142.5
  5. Lancaster Family YMCA Lightnin    171